MEISTER S CHRONOSCOPE PLATIN EDITION 160 - Hodinky Junghans

HLAVNÍ MENU
Design Trade s.r.o.  | oficiální disrtibutor pro ČR
HLAVNÍ MENU
FIREMNÍ E-SHOP
Přejít na obsah
MEISTER S CHRONOSCOPE PLATIN EDITION 160
Jedinečné mistrovské kousky
Exkluzivita ve své nejčistší podobě: Meister S Chronoscope Platin Edition 160 značky Junghans.
Když společnost Junghans představila své hodinky Meister S Chronoscope, vstoupila spojením elegance a sportovního stylu na zcela neprobádanou půdu. U příležitosti 160. výročí své existence vnáší tento výrobce hodinek do hry další aspekt: exkluzivitu. Počet hodinek Meister S Chronoscope Platin Edition 160, které jsou vyrobeny z prvotřídní platiny, je omezen celosvětově na pouhých 12 unikátních kousků. Jedná se tedy skutečně o luxusní hodinky, které se nemusejí bát zubu času.

Označení „Meister“ si značka Junghans tradičně vyhrazuje pouze pro ty nejexkluzivnější kousky. S novými hodinkami Meister S Chronoscope Platin Edition 160 společnost pokračuje v této tradici tím nejpůsobivějším způsobem. Pouzdro, tlačítka a šroubovací korunka jsou u Meister S Chronoscope vyrobeny z leštěné platiny PT950 – nejvzácnějšího a nejodolnějšího ze všech ušlechtilých kovů. Dalším aspektem, který přispívá k tomu, že si tento sběratelský kousek uchová svou krásu a hodnotu po mnoho let, je odolné safírové sklíčko.

Zcela mimořádné
Meister S Chronoscope Vás okouzlí podmanivou kombinací teplých a studených odstínů. Barevný přechod z matné stříbrné po jemnou jemnou šedou zdůrazňuje zakřivení číselníku. Ten navíc obklopuje tmavý vnější prstenec, který dává číselníku výrazný obrys. Indexy v teplém zlatém odstínu tvoří výrazný kontrast stojící proti chladnému, stříbrošedému designu číselníku a antracitovému obvo-dovému prstenci s naznačenými minutami. Ručičky a dekorativní švy na řemínku jsou jemným zdobným prvkem podtrhujícím barevnost hodinek.  


Elegantní tvář hodinek Meister S Chronoscope ovšem vykazuje také sportovní atributy: ručičky typu skeleton jim dodávají dynamiku a do číselníku jsou zasazeny miskovité subčíselníky typické pro řadu Meister. Na hodinovém subčíselníku stopek jsou natištěna písmena „Nr“ – pro každé z dvanácti vyrobených hodinek na jiném místě – a každý z těchto dvanácti kusů je tedy skutečně jediný svého druhu. Tento způsob označení limitované edice, přiřazený k jiné značce na každých hodinkách, představila společnost Junghans poprvé v roce 2008 a je chráněn autorským právem.


Mimořádné hodinky si zaslouží stejně mimořádný řemínek: díky kombinaci vysoce kvalitní kůže z aligátora a syntetického kaučuku tento řemínek pohodlně padne kolem zápěstí uživatele – a odráží tak jedinečnou symbiózu exkluzivity a sportovního stylu hodinek Meister S Chronoscope Platin Edition 160. Řemínek je vyroben z pečlivě vybraných kousků kůže s bohatým vzorováním a jeho šedý odstín, který ladí s ciferníkem, podtrhuje stylovou eleganci hodinek. K dlouhé životnosti žádoucí pro sportovní aktivity přispívá také syntetický kaučuk a platinová spona. Toto elegantní spojení exkluzivity a sportovního stylu je velmi výrazné také na zadní straně hodinek: na vnitřní straně řemínku je velkými reliéfními písmeny vyveden název modelu, který současně umožňuje neustálé větrání. Gravírovaný nápis Edition spolu s unikátním číslem hodinek na zadní straně pouzdra opět potvrzuje jedinečnost každého jednotlivého kousku.


Hodinky Meister S Chronoscope Platin Edition 160 v sobě kombinují tradiční exkluzivitu řady Meister s moderním sportovním vzhledem a výjimečně odolnými materiály. Každý z dvanácti hodinek představují skutečně mistrovsky zpracovaný unikát.


Reference:
27/9102.00


Hodinový strojek:
Strojek J880.1 s automatickým pohonem a rezervou chodu až 48 hodin
Ukazatel data a dne v týdnu (k dispozici je rovněž verze se zobrazením dne v týdnu v angličtině, číslo výrobku 27/9102.01)
Chronoskop:
Stopky, 30ti minutový a 12ti hodinový čítač
Pouzdro:
Leštěná platina PT950, jemně leštěný horní povrch,
Ø 45,0 mm, výška 15,9 mm
Sklíčko:
Konvexní safírové sklíčko s antireflexní vrstvou na obou stranách
Číselník:
Efektní lak: jemně matný postříbřený od středu směrem k prstenci číselníku, šedé indexy s bílým luminiscenčním materiálem šetrným k životnímu prostředí
Speciální rys: do 12hodinového čítače je začleněno „Nr“ označující každý unikátní kus v rámci limitované edice
Ručky:
S bílým luminiscenčním materiálem šetrným k životnímu prostředí
Řemínek:
Béžově šedý kožený řemínek s černým lemováním a oranžovou podšív-kou z kůže, přezka z nerezové oceli, antracitová PVD povrchová úprava
Vodotěsnost:
15 ATM
Počet kusů v limitované edici:
Edice je omezena na pouhých 12 ks
© 2023 | Design Trade s.r.o.  | objednavky@dtgroup.cz | tel.:  +420 466 615 078
Návrat na obsah