MANUFAKTURA - Hodinky Junghans

HLAVNÍ MENU
Design Trade s.r.o.  | oficiální disrtibutor pro ČR
HLAVNÍ MENU
FIREMNÍ E-SHOP
Přejít na obsah
MANUFAKTURA
Design
Dobrý styl je vždy velmi ceněn. Stejně jako hodinky Junghans, které od prvního náčrtu tužkou až po hotové hodinky kombinují zručnost, inovativní myšlení, vášeň a originální design s velkým důrazem na detail. Finální dojem z našich hodinek odráží oddanost a vášeň designérů Junghans celému procesu navrhování. Ale jde tu o více než jen o elegantní vzhled, především se snažíme dát funkčnosti tu nejlepší možnou podobu, aby tak čas dostal konkrétní tvář, protože dobrý design jde vždy ruku v ruce s myšlením a filozofií brandu. Právě to charakterizuje hodinky Junghans po celá desetiletí a dnes z nich činí klasiku mezi nejvýznamějšími hodinářskými domy. Jedna věc je vždy přímočará: design.
Konstrukce
Dobrý výsledek vzniká díky konstruktivní spolupráci. S nejnovějším softwarem a se zkušenostmi za více než 160 let výroby hodinek a hodin, uvádějí naši inženýři nápady našich designérů do praxe. Zahrnuje to vývoj součástí hodinek od mechanických nebo elektrických součástí až po hotový strojek. Přesné rozměry každé součásti zajišťují dodržení všech technické požadavků. Spolu s odborníky na řízení kvality, servisem a technickými specialisty dodávají inženýři Junghans přesné specifikace pro výrobu a montáž dílů, a proto není Junghans znám pouze skvělým designem, ale také kvalitou.
Výroba dílů
Hodinky Junghans charakterizuje péče, řemeslné zpracování a cit pro kreativní detaily. Včetně designu číselníku. V naší tiskárně se mimo jiné vyrábí například solární číselníky až v deseti technicky náročných krocích. V případě kolekce Junghans Meister Kalender jsou disky s datem a dnem v týdnu vytištěny jednotlivě. Pozinkované disky měsíční fáze v příslušné barvě pouzdra jsou potištěny modrou oblohou, která na sobě nechává všechny hvězdy, včetně hvězdy Junghans, zářit. Disky s datumem u kolekce JUNGHANS Max Bill získávají svou styl definující typografii Max Bill v dílnách v Schrambergu. Krása může být i velmi precizní.
Řízení jakosti
Řízení kvality od samého počátku znamená: Než se hodinky dostanou do výroby, jsou prototypy a sériové díly podrobeny optickým a technickým testům. Na základě konstrukčních výkresů se kontroluje každá jednotlivá součást (z hlediska shody s tolerancemi a přesnými rozměry).  Námi definované optické standardy, jako jsou specifikované hodnoty barev, vlastnosti materiálů  a struktura, také vyžadují schválení před vlastní výrobou. Pouze po úspěšném dokončení všech testů, můžeme garantovat maximální pohodlí při nošení a používání hodinek Junghans. V tomto procesu jsou důsledně dodržovány naše standardy kvality. Jsme extrémně nároční, buďte také.
Výroba
Pokud všechny součásti úspěšně prošly kontrolou kvality, jsou z mnoha jednotlivých dílů finálně vytvořeny hodinky Junghans. Přizpůsobené procesy a moderní výrobní zařízení umožňují přesnou montáž jednotlivých hodinek. V případě mechanických hodinek je postup montáže v různých fázích kontrolován, upravován a dokumentován. Příjem rádiem řízených hodinek Junghans je podroben testu citlivosti ve speciálně vyvinutém časovém tunelu. Každé jednotlivé hodinky Junghans jsou vyrobeny podle stejně náročného standardu: Od prvních prací až po závěrečnou kontrolu je tvůrčí proces doprovázen konkrétním technikem nebo malým týmem, který podepisuje každé dokončené hodinky svým vlastním podpisem.
Servis
Hodinky Junghans mají svou specifickou kvalitu. Náš profesionální servis vám jí pomůže udržet po dlouhou řadu let. Pokud máme k dispozici potřebné náhradní díly, věnujeme odbornou a profesionální péči všem modelům hodinek Junghans, nejen těm nejnovějším. Jen tak zajistíme, aby požitek i z vašich hodienk Junghans obstál v dlouhé zkoušce času.
© 2023 | Design Trade s.r.o.  | objednavky@dtgroup.cz | tel.:  +420 466 615 078
Návrat na obsah